Aktualności

WYGRAJ DWUMIESIĘCZNY KURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO!

Konkurs skierowany jest do uczniów klasy I i II szkoły podstawowej oraz uczniów klasy I szkoły średniej.

Konkurs dla uczniów szkoły podstawowej polega na wykonaniu pracy plastycznej na temat „My dream bedroom”. Praca powinna przedstawiać wymarzony pokój ucznia wraz z podpisanymi co najmniej pięcioma elementami w języku angielskim. Format i technika pracy dowolna.

Konkurs dla uczniów szkoły średniej polega na wykonaniu prezentacji w programie Power Point na temat kultury Stanów Zjednoczonych. Prezentacja powinna zawierać między innymi informacje ogólne o kraju, geografii, znanych postaciach itp..

Prace plastyczne należy składać osobiście w siedzibie szkoły od poniedziałku do piątku w godzinach 15-18 lub wysyłać pocztą na adres: ul. Leśna 57/17 19-101 Mońki. Prezentacje Power Point należy wysyłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi. . Na zgłoszenia czekamy do 20 kwietnia. Nagrodą w konkursie jest dwumiesięczny kurs języka angielskiego, trwający od końca kwietnia do końca czerwca 2012 roku.

Perfect english

Dodatkowe informacje