Aktualności

1052212 549655478425767_402633612_o

Warsztaty z języka angielskiego w Perfect English.

"Dnia 29 czerwca Fundacja Rozwoju Powiatu Monieckiego korzystając z dofinansowania otrzymanego w ramach Zadania Publicznego w Sferze Społecznej z Regionalnego Ośrodka Pomocy Społecznej zorganizowała jednodniowe warsztaty pod nazwą "Klub Aktywnego Juniora – spotkania z kulturą i językiem angielskim".

Zajęcia odbyły się w Szkole Języka Angielskiego w Mońkach PERFECT ENGLISH, poprowadzone zostały przez Panią Karolinę Olechno nauczyciela języka angielskiego. Podczas warsztatów dzieci z Powiatu monieckiego miały okazję zdobyć wiedzę z zakresu kultury, historii, obyczajów amerykańskich w połączeniu z nauką elementów języka angielskiego. W ramach projektu zorganizowane zostały różnego rodzaju konkursy i quizy, podczas przerwy dzieci miały okazję skorzystać z poczęstunku ze specjałami kuchni amerykańskiej a na zakończenie każde z dzieci otrzymało pamiątkowy dyplom uczestnictwa oraz nagrodę.

Celem podstawowym projektu było ułatwienie dzieciom dostępu do edukacji, kultury oraz wypoczynku. Dzieci poprzez zabawę mogły zdobyć nową wiedzę, warsztaty miały na celu również zachęcić milusińskich z naszego Powiatu do nauki języków obcych, ukazać różnorodność świata, kultur, obyczajów. Wybór kultury amerykańskiej jako obiektu edukacji był bardzo istotny z punktu widzenia historii samego Powiatu, który jest znany z szerokiej emigracji do USA.

W planach Fundacja Rozwoju Powiatu Monieckiego ma organizację kolejnych warsztatów dla naszych JUNIORÓW przybliżających nowe obyczaje oraz różne kultury. Dziękujemy wszystkim JUNIOROM za aktywne uczestnictwo oraz Pani Karolinie Olechno za zaangażowanie. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w kolejnych edycjach KLUBU AKTYWNEGO JUNIORA – szczegóły sukcesywnie zamieszczane będą na stronie Fundacji."

Zarząd Fundacji Rozwoju Powiatu Monieckiego

Źródło: http://www.e-monki.pl/index2.php?idmodyf=1988

ZDJĘCIA

Dodatkowe informacje