Archiwum aktualności

"Halloween" - artykuł na stronie www.e-monki.pl

"W dniach 25-28 października w szkole języka angielskiego "Perfect English" w Mońkach, odbywały się bale z okazji Halloween. Bawiły się na nich dzieci już od trzeciego roku życia. Uczestnicy zabawy wykazali się dużą pomysłowością. Zaprezentowali się w niecodziennych kreacjach - na balu pojawiły się, czarownice, kościotrupy, postaci z różnych bajek itp.

Dzieci tańczyły, bawiły się oraz aktywnie brały udział w wielu konkursach m.in. "apple bobbing", "apples on strings" czyli chwytanie jabłek z wody bez użycia rąk jak również zjadanie jabłek wiszących na sznurku.

Wszystkie konkursy miały na celu poszerzenie wiedzy i utrwalenie słownictwa związanego ze świętem Halloween jak również rozwijanie sprawności manualnej, pobudzenie wyobraźni, wprowadzenie dzieci w świat fantazji. Podczas konkursów dzieci były podzielone na grupy, co je integrowało, jak również uczyło współzawodnictwa. Oprócz zabaw, przygotowano słodki poczęstunek.

Zabawa była "nie z tej ziemi", a atmosfera "strasznie miła". Wszystkie dzieci opuściły szkołę z uśmiechem na twarzy, a także Halloweenowymi niespodziankami. Z dziećmi bawiła się Pippi Pończoszanka. Dziękuję za wspólną zabawę i do zobaczenia za rok."

Karolina Olechno

Dodatkowe informacje