O mnie

Nazywam się Karolina Olechno. Z wykształcenia jestem nauczycielem języka angielskiego z przygotowaniem pedagogicznym. Ukończyłam wydział filologii angielskiej na Uniwersytecie w Białymstoku, uzyskując tytuł magistra z wynikiem bardzo dobrym.

Doświadczenie zawodowe początkowo zdobywałam poprzez indywidualne konsultacje z uczniami w różnym przedziale wiekowym.

Pracę jako nauczyciel języka angielskiego rozpoczęłam w roku 2007 w Przedszkolu w Mońkach, gdzie zdobyłam doświadczenie w nauczaniu dzieci od 3-go roku życia. Następnie w 2008r. podjęłam pracę w Szkole Podstawowej nr 1 w Mońkach, jako nauczyciel języka angielskiego w klasach I-VI. Pracowałam tam do roku 2010. Od września 2010r. jestem nauczycielem języka angielskiego w Liceum Ogólnokształcącym w Mońkach. Jednocześnie prowadzę zajęcia w Niepublicznym Przedszkolu Bajeczka.

Podejmuję różne formy doskonalenia, które owocują wzrostem moich umiejętności dydaktycznych i wychowawczych. Biorę udział w warsztatach przeznaczonych dla nauczycieli języka angielskiego w Polsce jak i za granicą. Ukończyłam kilka kursów w Stanach Zjednoczonych (New York, Philadelphia) oraz uczestniczyłam w kursach metodycznych w Anglii.

Jestem nauczycielem z pasją, a praca z uczniami jest moim powołaniem. W pracy wyróżnia mnie pomysłowość nakierowana na rozwój kreatywności i indywidualne zdolności każdego ucznia.

Bardzo lubię podróże. Szczególnie ukochałam Stany Zjednoczone Ameryki Północnej. Podróż dookoła Stanów Zjednoczonych to moim zdaniem kalejdoskop wrażeń, mozaika nowoczesności i tradycji. Poznałam ciekawych ludzi i ich odmienne kultury. "Podróże kształcą" - a zdobyta wiedza wykorzystywana jest przeze mnie w codziennej pracy zawodowej.

W godzinach popołudniowych prowadzę kursy języka angielskiego w szkole Perfect English.

 

Zapraszam!

Dodatkowe informacje